Skup aut Poznań Oferta FAQ Umowy i dokumenty Ostatnio skupione Kontakt

tel.608-55-92-92

Samochody skupione w Poznaniu 

Skup aut Poznań

Volkswagen Passat CC skupiony w Piątkowie w Poznaniu 

Samochód, który udało nam się ostatnio skupić to Volkswagen Passat CC, wyprodukowany w roku 2014 i wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1.4. Auto jest młodym rocznikiem, co przekłada się również na jego wyposażenie - jest świetnie utrzymane, a jego lakier jest od nowości w nienaruszonym stanie. Wszystkie elementy mechaniczne, elektryka, zawieszenie oraz układ napędowy są w idealnym staniem. Jesteś zainteresowany tym samochodem? Zadzwoń do nas już dzisiaj!

Auto skup Poznań Ławica

Fiat Panda 1,3 skupiony w Poznaniu (Ławica)

Z przyjemnością przedstawiamy nowo nabyte przez nasz skup auto - Fiat Panda z 2005 roku. Samochód wyposażony jest w silnik diesel o pojemności 1.3. Pojazd nie posiada żadnych wad technicznych ani wizualnych. Jego stan jest idealny! Nasz skup aut w Poznaniu kupił go od pierwszego właściciela.

Auto skup Poznań Piątkowo

Citroen C2 skupiony w Piątkowie w Poznaniu

Prezentujemy Państwu ostatnio skupione w Piątkowie auto - Citroen C2 z 2006 roku. Samochód posiada uszkodzony silnik, dlatego wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Jednak po drobnych naprawach, ten model może okazać się idealny dla kierowcy, który szuka małego, typowo miejskiego samochodu.

Skup aut Poznań

Ford Mondeo skupiony w Poznaniu w Ratajach

Ostatnim nabytkiem naszego skupu aut jest srebrny Ford Mondeo z 2016 roku. Pod maską samochodu znajdziemy sprawny silnik benzynowy 1.8. 16 V. Auto wyróżnia się dużą przestronnością wnętrza. Wyposażone jest we wszelkie niezbędne udogodnienia, w tym wygodną, automatyczną skrzynię biegów. W celu uzyskania pełnej specyfikacji samochodu, zapraszamy do kontaktu!

Skup aut w Poznaniu

Volkswagen Polo skupiony w Poznaniu w Robakowie

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ostatnie skupione w Poznaniu auto - Volkswagen Polo z 2006 roku. Samochód posiada sprawny silnik benzynowy o pojemności 1.2. Poprzedni właściciel zadbał o nienaganny stan wizualny i techniczny pojazdu. Jedyną wadą samochodu jest uszkodzony układ wydechowy. Zainteresował Cię ten model? Skontaktuj się z naszym skupem aut Zasada!

 


Zgłoszenie formularz on-line

W jakich dzielnicach Poznania działa Skup aut Zasada?

Skup aut Wilda • Skup aut Rataje • Skup aut Nowe Miasto • Skup aut Grunwald • Skup aut Winogrady • Skup aut Piątkowo • Skup aut Jeżyce • Skup aut Dębiec • Skup aut Naramowice • Skup aut Starołęka • Skup aut Robakowo