Skup aut Poznań Oferta Lokalizacja FAQ Kontakt Galeria Umowy-dokumenty

Najczęściej sprzedawane auta

Podaż i popyt na Poznań tel.608-55-92-92

 problem ze sprzedażą auta

Jakie auta są najczęściej zgłaszane do sprzedaży?

Problem ze zprzedażą niektórych modeli.

Z informacji uzyskanych od rzeczoznawców skupu aut można powiedzieć, że statystyka sprzedaży i zarazem kupna niektórych marek i modeli samochodów może wskazywać na to, które auta mają dużą "sprzedawalność". Niektóre modele, roczniki, marki łatwiej kupić ponieważ ich właściciele nie są zadowoleni z tych aut i są bardziej skłonni je sprzedać, nawet za mniejszą cenę.

Pomimo porad i powiedzeń w rodzaju: "nie kupuje się aut na literę F, czyli Fiatów, Fordów i francuskich", nabywcy kierują sie reklamami producentów aut, domniemanym prestiżem, obiecanym komfortem jazdy i oszczędnością na paliwie. Zatem kupowane są także Citroeny, Peugeoty, Renaulty, Fordy, i Fiaty. Nowe samochody tych marek są dobrej i bardzo dobrej jakości, jednak to co ważne dla ich posiadacza zaczyna się także po kilku latach eksploatacji lub wcześniej. Niektóre podzespoły zaczynają odmawiać współpracy. Niedomykające się szyby, włączające się automatycznie wycieraczki, nawet bez śladu deszczu, niesprawny ABS, problemy z uruchomieniem, to standardowe usterki, które powodują koszty. Markowe samochody psują się rzadko. Można powiedzieć, że za naprawy w takim przypadku zapłacone zostało przy zakupie.

Tak więc w szerokiej i dużej podaży znajdują się tego typu samochody, które trzeba naprawiać często, są kosztowne w eksploatacji, trudno o części zamienne. Takie auta nie przynoszą radości z jazdy lecz są kłopotliwe. Więcej, w sytuacji słabego popytu, takie auta bardzo trudno sprzedać na wolnym rynku, osobie prywatnej.

Skup aut aut to często jedyna firma, która jest w stanie odkupić taki pojazd. Ewentualnym innym rozwiązaniem może być złomowanie albo kasacja. Zobacz: lokalizacja skupu aut Poznań

Naszą praca polega na realnej wycenie wartości oferowanego pojazdu ( wartości rynkowej w danej chwili z uwzględnieniem koniunktury rynku motoryzacyjnego ). Następnie kalkulując swój zysk możemy zaoferować sprzedającemu uczciwą cenę za mało "chodliwe" autko. Transakcje są finalizowane umową i wyrejestrowaniem lub zaświadczeniem o zezłomowaniu samochodu.

 


Zgłoszenie formularz on-line

Realizujemy ekspresowo

 • Umowy-dokumenty
  Jakie dokumenty pojazdu są [, ]
 • Galeria
  Skup aut Red Car [, ]
 • FAQ
  Pytania stawiane przez zbywających [ umowa sprzedaży, wyrejestrowanie auta Poznań]
 • Oferta
  Sprzedaj swoje stare auto [ skupy aut w Wielkopolsce, kasacja auta]

Tagi

poznań problem ze sprzedażą auta tanie auta